Dentální hygiena Praha

  Dentální hygiena Praha = Alfadent

  To nejlepší co Praha nabízí. Dentální hygiena je velice důležitá a neměla by být podceňována.

  Dentální hygiena má za cíl udržovat zdravé dásně, zuby a ústa, zabránit onemocnění dásní a eliminovat zubní kaz. Jak dodržovat správnou dentální hygienu Vám pečlivě vysvětlí a předvede naše dentální hygienistka, odborně vzdělaná specialistka v preventivní péči o zuby. Dentální hygiena je synonymem moderní prevence a podmínkou pro Váš zdravý chrup. Jen opravdu čisté zuby nemohou onemocnět.


  Dentální hygienistka – Váš průvodce a rádce

  Dentální hygiena je prováděna odborně vzdělanou dentální hygienistkou, která Vám poskytne profesionální  čištění zubů, odstraní zubní kámen nebo pigmentace na zubech, vše co hygiena obsahuje. Podá Vám odbornou instruktáž co vše obnáší dentální hygiena, doporučí, jak si vybrat správný zubní kartáček, která zubní pasta a ústní voda je pro Váš chrup a ústa nejvhodnější, či jak správně používat mezizubní kartáček nebo dentální nit. Vysvětlí Vám, jak dodržovat Desatero Alfadent Praha pro zdravý chrup. Dentální hygiena Váš chrup také připraví na bělení zubů a poradí, jak udržovat zářivě bílý úsměv.

  Dentální hygiena – co mi hrozí při zanedbání?

  V dutině ústní se nachází velké množství mikroorganismů, které se usazují na povrchu zubů. Spolu se slinou a buňkami okolních sliznic vytvářejí povlak, který nazýváme zubní plak. Živnou půdou pro bakterie je cukr, který přeměňují na agresivní kyseliny poškozující okolní tkáně. Kyseliny leptají i sklovinu, čímž vzniká zubní kaz. Poškozují také závěsný aparát zubu a vyvolávají zánět dásní.

  Pokud plak neodstraníme, zmineralizuje a vytváří zubní kámen. Kyseliny pronikají do hloubky, kde vznikají parodontální choboty a na jejich základě onemocnění paradentóza (parodontóza. parodontitis). Finálním výsledkem procesu může být ztráta zubu.

  Zanedbaná dentální hygiena má zásadní dopad na Vaše celkové zdraví. Toxiny produkované bakteriemi plaku zvyšují podle dostupných statistik riziko předčasného porodu, mozkových příhod a srdečního infarktu. Dodržujte Desatero Alfadent Praha pro zdravý chrup a rozhodně neodkládejte návštěvu dentální hygienistky v Alfadent Praha.

  Dentální hygiena – Desatero Alfadent Praha pro zdravý chrup

  Dentální hygienistka – nechat si profesionálně očistit zuby
  Odstranit zubní kámen
  Odstranit tmavý pigment
  Ošetřit citlivé zuby
  Dentální hygienistka – instruktáž, jak správně čistit zuby
  Používat kvalitní zubní kartáček
  Používat dentální nit
  Používat mezizubní kartáčky
  Aplikace lokální fluoridace
  Leštění a bělení zubů

  Vaše dentální hygiena Alfadent Praha

  Zubní ordinace Praha | Zubní Praha | Bezbolestné vrtání zubů | Zubní implantáty | CEREC Praha | Zubní klinika alfadent Praha - dentální hygiena

  optimalizace PageRank.cz

  JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

  TOPlist

  Alfaradius - databáze českých firem | CZIN.eu | Hyperkatalog | Loveme.cz |Katalog CZSurf.cz - Zdraví: Ordinace stomatologie | JAHHO.cz |katalog stránek Začátek.cz